February 2014

cigarettes , drinks , shitfuck

4. february 2014 at 21:15 | Christina
ahojtě ,
možná je to ode mě dost neslušné. Články píšu snad jen jednou za měsíc a dávám si na nich hodně záležet. Zvlášť na to posledním.
Opravdu ho miluji. Proč? Protože je to takový opravdu zkrácený příběh o mě a o M.
Dny plynou a já na to stále musím myslet. Na tu pusu, kterou mám pořád před očima. Ty ústa, které cejtím neustále na svých rtech a hlavou mi plynou myšlenky typu "kdyby jsi nebyla blbá, kdyby jsi byla jiná, kdyby jsi se víc snažila, kdyby on byl jinej". Prostě. Myšlenky, který mi jsou naprosto k hovnu a bude to stále takhle dokola.
Psát mu nechci.
Nebudu mu prostě psát.
Takhle moc se nesnížím.
Proč?
Protože mám svou hrdost a byla jsem to já, která mu svým způsobem ublížila a nejsem typ člověka, který když něco uděla, tak přiletí.
Prostě se na tohle mám až moc ráda.
Toť vše.

Weed. 🍁
smoke


3.2.2014

3. february 2014 at 20:51 | Christina |  bullshits.
čauky bičíš)) ,
mám tak zamotanou hlavu, že nevím čím mám začít. Je úplně jedno s čím začnu jako první. Začnu od toho nejdůležitějšího a pro mě dosti.. hm, jak bych to řekla. Překvapivé, šílené, nepředvídatelné? Rozhodně všechno dohromady. Baví mě vás napínat. Ono to chce. Hrozně mě štve co jsem kdysi dávno udělala a možná bych to i vrátila zpátky. Byl to přeci jen nějaký čas. Čas strachu, depresí, ubrečených a nateklých očí, bolestí hlavy a pocit prázdna a že jsem byla vlastně "nic" a "nikdo". No, možná je to jen můj pocit, ale tak jak jsem se 8 měsíců cítila, bych se už nechtěla cítit nikdy. Jedna zkušenost za mnou. Aspoň, že už bych do toho nešla. Třeba bych to mohla sepsat jen do tohohle článku, bude to lepší. Avšak nevím, jestli mám začít od začátku toho všeho, co se stalo. Vemu to stručně (:.

(1) beautiful | TumblrAll u need is love

otvoooor