16.1.2014 , diary or blog?

16. january 2014 at 19:49 | Chriss |  bullshits.
zdravím všechny (: ,
po dlouhé době co jsem na blog absolutně kašlala, jsem se nad sebou zamyslela a rozhodla jsem se v tom pokračovat. Jelikož mám plnou hlavu všeho a nedokážu se ani pořádně soustředit na věci, které jsou pro mě důležité, je potřeba to hodit na blog. Otázkou je, zda je lepší blog nebo vlastní deník, který je soukromý a nikdo si ho nečte. Pro mě je tedy lepší varianta a). Nevím proč. Nejspíš to bude tím, že psaní deníků mě nebaví a vlastně z toho vždy vznikl zápis, který neměl hlavu ani patu a sama jsem se v tom nevyznala a psala jsem spíše nepodstatné věci, co se tedy na blogu může stát taky, ale tady se nad tím víc zamýšlím, protože vím, že blog si nečtu pouze jen já, ale i Vy (:. Ale k věci.

(2) Tumblr

whole article


ani pořádně nevím, čím bych začala. Novinek je mnoho. Některé jsou šílené a některé jsou i ty lepší. Pokud si pamatujete, že jsem v menu měla krátký popisek a v něm větu o M., tak to už neexistuje. Rozešli jsme se koncem listopadu. Detaily si nechám pro sebe, není to zas tak důležité. Jsem ráda, že jsem se z toho 8 měsíčního stresu dostala. Byl to záhul. Opravdu jsem ráda, že jsem z toho všeho pryč a už si nemusím připadat jak nějaký ,,zajatec". Opravdu. Být kontrolována na každém rohu je fakt nepříjemné. Ani ne den a už mi psal jeden kamarád, jestli si dáme to na rande. To bylo taky vtipné. Den předtím jsem byla na diskotéce a i kvůli tomu jsem se vlastně s M. rozešla. Potkala jsem tam T., kterého jsem neviděla od minulého léta, tak jsem s ním i dost pokecala, dost mě tam všude hledal a vždy když mě viděl, tak se mu rozzářily oči a úplně mě objímal. Dokonce mi dal i pusu. Dál jako by mi to vypadlo. Asi moc pití, hehe. Druhý den mi o tom psal, tak jsem neváhala a druhý den jsem s ním zašla na ,,jedno". U jednoho to nezůstalo, samozřejmě. Byl to skvělý večer. Rozumněli jsme si, skvěle jsme si popovídali. Vypadalo to prostě super a já měla příjmený pocit. Když mě doprovodil domů, snad ještě půl hodiny jsme stáli před mým vchodem a oboum dvou bylo blbé si dát i tu blbou pusu :D, protože jsme se zas tak moc neznali. Nakonec to dopadlo přímo báječně. Domluvili jsme se na další den a další den jsme se také sešli. Byla jsem s ním asi 2 týdny. Je mu 21 a má povinnosti, které jsem já prý nedokázala pochopit. Ono když vám přítel ani nic nesděluje, neradí se s vámi, neřeší s vámi vaše problémy, tak je celkem těžké chápat nějaké povinnosti. Nakonec jsem se s ním rozešla a řekla si, že tohle nepotřebuji. Potřebuji přítele, který mi bude vše říkat, všechny své problémy a ne se tomu radši výhybat, abych se ho na to náhodou neptala. No nic. Bylo to super, ale už ne.

;3 | via Tumblr

dobře. Neříkám, že na něj občas nemyslím. To ano. Ale už to by to nešlo. Sice jsem trošku pochopila tu logiku těch ,,povinností", ale to bych o nich musela vědět. Poté jsem si dala menší pauzu . A ani teď nemám nějaký zájem. S nikým si nepíšu. No vlastně jen s mým bývalým, který u mě bude zítra spát. Ale o tom budu psát až v dalším článku. Celkem se těším, ale mám z toho i divný pocit. Přeci jenom jsem se s ním vždy rozešla já, protože mi po čase začala vadit jeho povaha, která je na zabití. Nesnáším uražlivé lidi, i když já nejsem zrovna splachovací, ale tohle je opravdu extrém. Včera mi dokonce psal, že se změnil, ale těžko se tomu dá věřit. Takový člověk se jen tak nezmění. Uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Living Young | via Tumblr

co bych vám tak ještě řekla. No. Doma je to celkem v klidu. I když byly dost velké neshody. 3 dny hádek a já to vždy musím poslouchat. Už si zvykni, sakra! Ne, to nejde. Toho člověka prostě nenávidím a nenávidět budu, i kdyby by snesl modré z nebe, což u něho opravdu nehrozí, takže ádios. Seru na toho člověka, jen mi ztěžuje život. Jinak mluvím o mamky příteli :D, promiňte))
celkem bych byla ráda, kdyby mi zmizel ze života a já bych měla absolutní klídek, to platí i pro mamku, která má nervy jen z něho, protože do školy chodím a problémy nedělám. Už jen kvůli tomu, že nechci aby měla zase ten stres, co minulý rok. Kvůli mě, samozřejmě. Poučila jsem se a jsem za to ráda. To učení by mohlo být sice lepší a to snažení o praxi taky. To je tím, že se moc nikomu nesvěřuji a nechávám v to sobě, pak mám plnou hlavu myšlenek a nedokážu se na nic soustředit.

🚬👌

myslím, že by vás po tom dlouhém čtení potěšily nějaké fotky. Fotky jsou to z instagrmu, na který se můžete podívat, ale mám ho soukromý, takže ti, kteří ho nemají, se mohou podívat v klidu tady (:
děkuji, že jste ten článek nějakým způsobem přelouskali a dobrali se konce :D, protože je dlouhý. Potřebovala jsem to, aspoň něco napsat a v klidu usínat))
budu ráda za vaše komentáře (:

nový kérky)) když to bylo čerstvý, bylo to fajn. Teď to mám rozpité a musím si to dodělat :D

jak se to dokáže posrat, co? :D

mimochodem, už nejsem černovláska, ale zrzka!)) Občas tedy červenovláska, ale vymývá se to do zrz (:
jsem nadšená! Co na to říkáte Vy?


 

1 person judged this article.

Comments

1 yna yna | Web | 16. january 2014 at 20:15 | React

ty kerky jsou boží!) a ty vlasy máš dobrý,taky chci jít jakože na zrzavo,takže jsem zvědavá co z toho bude no.

jo je to takový soukromější,takže fb:D)) a jo nakonec jsem si na blogu zůstaly samy(

a pak mi musíš napsat co ten bejvalej,kterej u tebe přespává :D:)))

2 Olja:) Olja:) | Web | 16. january 2014 at 21:21 | React

Máš hezkou barvu vlasů :) a mě taky nikdy nebavilo si psát své soukromé deníky,protože k čemu to vlastně je :D stejně si to už číst znova nebudu :Dto mi přijde blog lepší.

Že jsi se rozešla s přítelem je škoda,ale také bych nesnesla kdyby mě pořád kontroloval a já vůbec nejsem splachovací,takže s tím bych měla velký problém :D

3 BAARRCCAA BAARRCCAA | Web | 16. january 2014 at 23:00 | React

Děkuji ti moc, moja:*
Pfuu, vypadá to dost pestře, ale tak je to vlastně asi nejlepší, co? Soudím teda podle sebe, ale raději taková tóča, než se usoužit nicneděláním, hm? Hlavně ti ale přeju klid doma, to musí být fakt složité... Neumím si to představit:( Jsi silná, držím ti moc palce:) A co víc? Jsi vážně nádherná holka, sluší ti to♥

4 yna yna | Web | 31. january 2014 at 18:14 | React

dobrej nápis) a ta fotka je hodně dobrá
hele o níc nepřicházíš,povídka stojí za nic,vlastně to je něco co se nedá pojmenovat:D není to moc promyšlený,ale když sem začla tak sem se nudila a když sem to dokončovala tak už jsem byla hlavou jinde no.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.