January 2014

16.1.2014 , diary or blog?

16. january 2014 at 19:49 | Chriss |  bullshits.
zdravím všechny (: ,
po dlouhé době co jsem na blog absolutně kašlala, jsem se nad sebou zamyslela a rozhodla jsem se v tom pokračovat. Jelikož mám plnou hlavu všeho a nedokážu se ani pořádně soustředit na věci, které jsou pro mě důležité, je potřeba to hodit na blog. Otázkou je, zda je lepší blog nebo vlastní deník, který je soukromý a nikdo si ho nečte. Pro mě je tedy lepší varianta a). Nevím proč. Nejspíš to bude tím, že psaní deníků mě nebaví a vlastně z toho vždy vznikl zápis, který neměl hlavu ani patu a sama jsem se v tom nevyznala a psala jsem spíše nepodstatné věci, co se tedy na blogu může stát taky, ale tady se nad tím víc zamýšlím, protože vím, že blog si nečtu pouze jen já, ale i Vy (:. Ale k věci.

(2) Tumblr

whole article

Miley Cyrus

16. january 2014 at 18:29 | Chriss |  fuckin' inspo.
ahoj , dnešní článek bude o celebritě, která je poslední dobou pod palbou kritiky. Mnohým z vás, ze světa, z youtube, z fanoušků a haterů se jejíí nová image nelíbí. Nechápu to. Sice se Miley v hodně věcech změnila, ale pořád je to ta "Miley". Lidé si prostě nemohou připustit, že už není ta sladká "Hannah Montana" před pár lety. Její rozhodnutí, její věc.

edit: tento článek mám rozepsaný dlouho, ještě když blog fungoval a já se snažila články přidávat co nejvíce. Jelikož ho mám rozepsaný a tak nějak se tomu chci začít zase věnovat, tak ho sem přidám. Později bych chtěla upravit design a věnovat se tomu. Doufám, že se najdou nějací čtenáři a já budu moci sdílet mé články i s vámi (:


Untitled
-▲ | via Facebook
fucking perfect

whole article