September 2013

24.9.2013 , stresssss

24. september 2013 at 16:41 | Chriss |  bullshits.
čauky kočky , proč se nám z ničeho nic převrátí nálada o 360 stupňů a nejde s tím nic udělat? Proč když už má být lépe se nám všechno zdá jako by mělo být hůř a hůř? Na tyto otázku si nedokážu odpovědět. Kladu si je už tak 2 dny. Je mi divně. Mám v sobě divné pocity. Bohužel nevím čím to je. Je to stresem. Doma je to nic moc, s přítelem je to nic moc. Ráda bych vám článek více rozepsala, protože za tu dobu co tento blog mám, tu pořádný článek opravdu nebyl.


chci se hlavně zmínit o Markovi. Zítra se má dozvědět kdy na 100% poletí domů. Středa. To je ten osudný den a já si už 2 dny připadám jak kdybych se měla každou chvíli zhroutit a už nikdy neprobudit. 30 dní. Další číslo, které mě nenechá klidnou. Možná 2 týdny. Jen 2 týdny. Po 7 měsících už je to pro mě jak hodina když čekám po škole na autobus domů. Nechce se mi uvěřit, že to tak rychle uteklo a my už se uvidíme. Nechci nic zakřiknout, protože vím, že když jsem z něčeho takhle šíleně nadšená, tak se to prostě s prominutím pose*e. Však vy to taky musíte znát. Moje druhá půlka už tu bude co nevidět a já se nemohu dočkat. Štěstím ani nespím. Možná jsou ty deprese a každodenní stres. Co já vím.


whole article honeys

favourite youtubers ♥

21. september 2013 at 15:41 | Chriss |  fuckin' inspo.
ahoj , přináším další článek. Nechce se mi do nějakých bullshits, tak se snad spokojíte s "oblíbenými youtubers". Tento článek jsem snad dělala jen jednou a to na starém blogu o Jessie Lush. Doufám, že budete mít nějaké stejné oblíbené a když ne, byla bych ráda kdyby jste mi nějaké napsali dolů do komentářů (:


whole article

today inspiration , stocking

14. september 2013 at 17:08 | Chriss |  fuckin' inspo.
I'll Make You an Offer You Can't Refuse | via Tumblr

whole article

today inspiration , pastel

13. september 2013 at 19:14 | Chriss |  fuckin' inspo.

whole article

hey,

13. september 2013 at 18:11 | Chriss |  bullshits.
nemám ráda úvodní články, protože blogy neměním, ale jelikož se mi zadařilo si založit nový, tak musím. Můžeme mě znát z blogu inbloodbabe. Tento blog jsem měla více než 2 roky, ale spousta článků tam už jsou minulostí a nechci se k nim vracet. Myslím, že nový blog začíná i nový začátek. Potřebuji se vypisovat. Dříve to byla má denní potřeba, nebo aspoň týdenní, ale jakmile nebyl čas, blog už pro mě neexistoval. Takzvaná ztráta času. Jenže jak se problémy, starosti a nervy kupí, je čas je hodit někam "za hlavu". Tím bych všem chtěla říct, že mé články už nejsou takové jaké byly dřívě na blogu inbloodbabe. Důvod? Už skoro nic nepíšu, snad jen na chatu. Žádné vymyšlené povídky, žádné články na blog. Je to bída. Ale pokusím se do toho zase dostat a snad mi v tom i pomůžete. Budu ráda za každého nového čtenáře.


with love chriss